OSADA DWA MŁYNY Talar 6 w Dobroniu- muzeum, knajpka, piękne otoczenie i niezwykła atmosfera

OSADA DWA MŁYNY Talar 6 w Dobroniu- muzeum, knajpka, piękne otoczenie i niezwykła atmosfera – miejsce godne polecenia na spacer, kawę i chwilę relaksu za miastem!

Z Serii KAMELEON POLECA 🙂

Lato – czas kiedy każdą wolna chwilę chcemy spędzić tam gdzie chłodniej, przyjemniej, zieleniej, dalej od zgiełku, betonozy, chałasów i spalin. A polskie krajobrazy i bliskość ciekawych miejsc rekreacyjnych zachęcają, aby wsiąść w auto i pojechać chociażby 30-40 minut za miasto, aby pobyć wśród zieleni.

Kochamy wszelkie krótsze i dłuższe wypady, kochamy festyny, jarmarki, atrakcje gdzie można zjeść, popróbować nowości, aktywnie odpocząć. Wczoraj przez przypadek, po odwiedzeniu już dwóch innych młynów tego dnia (o których innym razem) trafiliśmy do kolejnego, a nawet dwóch na raz tym razem do miejscowości DOBROŃ za Łaskiem (łodzkie). I zakochaliśmy się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia!

Miejsce nazywa się OSADA DWA MŁYNY.

Krajobraz, klimat, muzyka, jedzenie, (dobra) kawa, lody, muzyka na żywo, tańczący ludzie, wesołe dzieci, wokoło niewielkie jeziorka, cudowna tego dnia pogoda, popołudniowe słońce, które dawało cudne refleksy na wodzie.. Cóż to było za zaskoczenie w momencie kiedy spodziewaliśmy się kolejnego cichego, małoodwiedzanego, może nawet nie do odwiedzenia młyna. A tam nie dość, że młyny były dwa to miejsce, które zaskoczyło nas tym, co się tam i działo i jak wyglądało! W dzień przed otwarciem zastaliśmy ponad 100 gości, którzy przyjechali samochodami, rowerami, motorami. Jedli, pili, tańczyli i chłonęli atmosferę tak jak my! Ciężko było znaleźć wolne miejsce, których na prawdę przygotowanych dla odwiedzających jest sporo.

Właściciele niesamowicie otwarci, pozytywni i widać szczęśliwi widokiem uradowanych gości, jedzenia (jeszcze) nie próbowaliśmy, ale kawę i lody możemy jak najbardziej polecić!

Okazało się, że nazajutrz jest otwarcie MUZEM DWA MŁYNY, czyli dziś 07.07.2024! Muzeum oczywiście będzie w jednym z młynów.. Dziś taki krótki wpis, który może zachęci i zaciekawi, aby na to Wielkie Otwarcie MUZEUM dotrzeć, bo jest dziś o 15tej!

My tylko polecamy, sprawdźcie sami!

Jest gdzie zaparkować, jest gdzie zjeść, jest kawa, są lody..

c.d.n.

Dodaj komentarz

Close
Close
error:
×